Hakkımızda

Yıllardır bu sektörde hizmet veren ve birçok başarılı işe imza atmış firmamız nakliyat sektörüne vermiş katmış olduğu değerler ile hizmetlerine devam etmektedir. Onlarca nakliyat aracımız ile yurt içinin aranan nakliyat firmaları arasında yer almaktayız. Türkiye genelinde birçok şube ve uzman kadro ile çalışarak kaliteli bir hizmet sunmaktayız.
 
Şehirlerarası nakliye, depolama ve lojistik alanlarında hizmet sunarak, sizlere değerli referanslarımızı inceleme şansı sunarak sektörde ilerlemeye devam ediyoruz. Firmamız taşımacılık alanlarında son derece yenlikçi davranarak, bünyesinde her daim asansörlü sistemlerini de bulundurmaktadır. Yalnızca taşımacılık alanında hizmet vermeyen firmamız, uzman çalışanları ile depolama, paketleme ve evden eve nakliyat konusunda da yardım alacağınız en iyi firmadır.
 
Yıllarca sayısız başarılı taşımacılık işlerine imza atan firmamız, günümüzde de en iyi firma olmayı sizlere sunduğu kusursuz hizmet sayesinde başarmıştır. Günün her saati ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız ile taşınma, depolama, nakliyat hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz. Taşınma sürecinde sizlerin o alanda olmasına bile gerek kalmadan profesyonel bir şekilde işimizi tamamlamaktayız. Sizlerinde müsait olduğu tarih ve saatte söz verdiğimiz gibi adresinizde olarak hızlı, dikkatli bir şekilde işimize koyuluruz.
 
Eşyalarınız öncelikle paketlenecekse dikkatli bir şekilde kutular ve taşımaya hazır hale getiririz. Eşyalarınızı grup grup ayırarak, kırılacaklara ve hassa olanları ayrı bir öze göstererek ezilmeyecek güvenli bir şekilde taşınma süreci geçirerek alanlara yerleştiririz. 
 
Firmamızda çalışan şoförlerin her biri son derece dikkatli ve ani hareketlerden kaçınan kişilerdir. Eşyalarınızın nakliyat anında zarar görmemesi adına, geniş araç filomuzdan sizler için en uygununu seçerek adresinize ulaştırırız. Eşyalarınızın indirilmesi, paketlerin açılması ve montaj kısmında ise yine kusursuz bir performans sergileyerek, sizlerin yorulmasına, telaşlanmasına gerek kalmadan işimizi hallederiz. Uyguladığımız fiyat sistemi, mesafeye göre de farklılıklar göstermektedir.
 
Türkiye’nin her yerinden bize ulaşarak kaliteli hizmetimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Resmi web sitemizi ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri alabilir ve araçlarımızı görebilirsiniz. Sizlere taşınma, depolama, nakliyat konusunda kurumsal bir hizmet veren firmamızdan hizmet almak için telefon numaralarımızı kullanabilir veya mail adresimizden hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.