Hizmetlerimiz

Günümüzde şehirlerarası nakliye denilince geçmişte yaşanan taşınma sorunları ve taşınma ritüellerinin ne kadar zorlu olduğu hatırlanır. Fakat her konuda olduğu gibi evden eve nakliyat konusunda da büyük gelişmeler yaşanarak, insanların bu konuda en iyi hizmeti, sorunsuz bir şekilde alması amaçlanır.

Firmamız vermiş olduğu evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarınızın taşınmasının her aşamasında planlı olarak çalışır. Hataya yer vermemek ve kaliteli bir taşınma süreci geçirmeniz için sizlerle iletişime geçtiği andan itibaren isteklerinizi, eşyalarınız hakkında detaylı bilgileri, bulunduğunuz alanın kaçıncı katta olduğu, taşınacağınız konumun özelliklerini, asansörünün olup olmadığı gibi sorularıyla hazırlıklı olarak adresinize ulaşılır.

Eğer eşyalarınız paketlenme aşamasında da firmamızdan hizmet alınacaksa son derece güvenilir paketleme malzemeleri kullanarak, taşımaya hazır hale getiririz.Nakliyat konusunda sizlere kusursuz hizmet verirken aynı zamanda da eşyalarınıza emanet gözüyle bakarız. Emanetlerinizin başına herhangi bir sorun gelmemesi ve sağ salim yeni adresine ulaştırmak için günün her saati sizlere hizmet sağlarız. Sigortalı taşımacılık denilince akla ilk gelen firmalar arasında yer almaktayız.

Taşıdığımız her eşyaya özel sigorta uygulayarak, herhangi bir sorunda, kazada ya da zararda zararınızın tümüyle karşılayarak hizmetimizden memnun olmanız için elimizden gelenin çok daha fazlasını sunarız. Hizmetimiz yalnızca taşımacılık değildir. Eşyaların paketlenmesi, montajı konusunda da hiç çekinmeden bize ulaşabilirsiniz. Firmamızdaki hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değildir. Asansörlü taşımacılıkta da sizlere hizmet vermekteyiz.

Bulunduğunuz apartmanda asansör yoksa ya da asansör dar ve eşyaların taşınması imkansızsa, daha hızlı bir taşınma hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Asansörlü taşıma hizmetimizde ise eşyalarınız, camdan, balkondan ya da terastan korumalı paletlerimize aktarılarak uzman operatörümüz sayesinde taşıma aracına ulaştırılır. Geniş araç filomuzdan sizlerin eşyalarına uygun olarak seçmiş olduğumuz aracımız her türlü sarsıntıya karşı korumalı olarak hazırlanmıştır.
 
Tüm hizmetlerimiz her bütçeye uygun olarak en uygun fiyat seçenekleriyle hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey internet sitemizde yer alan telefon numaraları ile bize ulaşmaktır.