Kozyatağı Nakliyat

Nakliye sistemlerinde sorunsuzca ve pratik sistemlerle hizmet verilmektedir. Evlerde olan kat yüksekliğine bakılmaksınız yüksek katlarda bile kısa sürede nakliye süreçleri gerçekleştirilir. Nakliye yapılacak olan adrese araçlar zamanında teslim edilmektedir. Evden eve hizmeti profesyonel kadromuz sayesinde kısa sürede tamamlanmaktadır. Yıllardır evden eve taşıma hizmeti veren Kozyatağı Evden Eve Nakliyat firmamız sizlerin güvenini almaktadır.
Eşyalarınız en huzurlu bir şekilde firma tarafından yerine ulaştırılmaktadır. Firmamız ayrıca yolda oluşacak hasara karşılık herhangi heyelan, sel gibi doğal afetlerde eşyalarınıza sigorta yapılmasını sağlayan firmadır.

 KOZYATAĞI EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirler arası nakliyat eşyaların güvenliğini sağlamak açısından sigorta oldukça önemlidir. Bundan dolayı tüm süreçlerde koruma sağlanmaktadır. Bundan kaynaklı doğal problemlerde Kozyatağı Evden Eve Nakliye Firmaları her zaman maddi hasara engel olmak oldukça önemlidir. Eşyalarınız araçlara yerleştirilirken titizlikle yerleştirilmektedir. Kırılması muhtemel olan eşyalar için daha farklı yerleşim planı hazırlanmaktadır. Uzun mesafelerde oluşacak herhangi hasarın önüne geçilmesi açısından gerekli tedbirler alınmaktadır. Araçlarımız eşya kapasitesine göre değişmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla son sistem ve tekniklerle hizmet verilmektedir.

Türkiye’de evden eve taşıma hizmetlerinde sorunsuz çalışabilen kadroyla hizmet verilir. Evinizin yüksekliğine bakılmaksızın apartmanlardan eşyalarda çizilme gibi problem yaşanmadan nakliye süreçleri tamamlanır. Vinç yardımıyla 30.katlara bile çıkan asansörlerimizde eşya koruma aparatları vardır. Nakliye standartlarında dikkat edilmesi gereken tüm işçilikleri yapılır. İstanbul’da özel sahil mekânlardaki yalı tarzı malikânelerde bu işlemler özenle yapılmaktadır. Her konumda her standartlara uygun firmamızda hizmet verilmektedir.
Ürün tiplerine uygun sıralama yapılarak Kozyatağı Evden Eve Taşıma garantisinde hizmet tamamlanır. Evden eve nakliye sisteminde indirme, yükleme ve boşaltma işlemleri kurallara uygun şekilde yapılır. Yıllardır bu anlamda sizlerin güvenini kazanmaya devam etmekteyiz. Hafta sonları dâhil hizmet veren firmamız tüm kuralları hassasiyetle yapmaktadır.