Parsiyel Taşımacılık

Şehirlerarası nakliye belirli zamanlarda iş veya farklı durumlar nedeni ile ev veya iş yerlerinin taşıması durumunda kalınabilmektedir. Bu durumlarda taşınacak alanın eşya özelliklerine göre farklı nakliye hizmetlerine gerek duyulmaktadır. Bu durumlarda oldukça uygun olarak sıkça tercih edilen parsiyel taşımacılık birçok kişi için cazip bir hizmet sunmaktadır. Maddi anlamda olduğu kadar hızlı ve pratik bir işlem olması açısından da tercih edilirliğini arttırmaktadır.
 
Aynı anda aynı araç içerisinde birçok müşterinin parça eşyalarını aynı istikamet orantısı ile daha ucuz bir fiyata indirgenmekte ve eşyaların taşınması sağlanmaktadır. Komple eşya taşımacılığı, proje eşyaları, ağır lojistik eşyaları taşıma ve parsiyel taşımacılık hizmetleri nakliyat hizmeti içerisinde bölümlendirilmektedir. Müşteriler için kolaylık sağlamak ve nakliye hizmetinin ekonomik bir boyuta getirilmesi açısından parsiyel taşımacılık ekonomik amaçlar doğrultusunda geliştirilmiş bir hizmeti kapsamaktadır. 

Şehirler Arası Parsiyel Taşımacılık

Müşteri memnuniyetine önem veren bir yapıya sahip firmamız, verilen hizmetlerin en ince ayrıntısına kadar önemle ele alınması ve hata kabul etmeyen prensipleri ile verilen hizmetin en iyi şekilde sunulması için çabalamaktadır. Titiz bir çalışma programı ile profesyonel personel kapasitesi ile son derece nezih bir çalışma gerçekleştirmektedir. Taşınması gereken parça eşyalarınızın daha kısa sürede ve daha uygun fiyatlarda taşınması için parsiyel taşımacılık bünyesinde toplanmış avantajlı bir taşıma formülü olmaktadır.
 
Parsiyel taşımacılıkta da tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi taşınacak ürünün ağırlığı ve hacmi ön plana çıkmaktadır. Taşınırken verdiği zahmeti ve kullanılacak araç kapasitesi nedeni ile ağırlık ve kapladığı alan öncelikle fiyatlandırmaya etki eden unsurlar olarak değerlendirmeye alınmaktadır. Genel olarak taşınacak ürünlerin fiyatlandırması kapsamında ise eşyanın boyu, genişliği, ağırlığı ve sayısı fiyat hesaplaması için dikkate alınan unsurlar olarak belirleyici rol oynamaktadır. 
 
Parsiyel taşımacılık hizmeti karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu olarak tüm ulaşım ağları alnında hizmet sunulmaktadır. Her şekilde en iyi hizmet verilmesi konusunda personellerin en iyi şekilde yetiştirilmesi için gerekli eğitimlerin verilmesi ve yapılan işin profesyonel bir konumda gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.
 
Müşteri ilişkilerinin samimi ve güler yüzlü boyutta gerçekleştirilmesi son derece hassas bir şekilde ele alınmaktadır. Uzun yıllara dayanan firmamız kuruluşu ve kazanılan tecrübeler doğrultusunda parsiyel taşımacılık hizmetleri müşterilerin memnun edilmesi için %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirilmektedir. Sistemde bulunan iletişim alanları aracılığı ile kısa sürede iletişim kurmanız ve gerekli bilgilerin verilmesi ile kısa sürede almak istediğiniz parsiyel taşımacılık hizmetleri üstün kalite standartlarında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.